O mnie/Kontakt


himitsu@vp.pl
We're like our emblem, the snake: sleek, powerful, and frequently misunderstood.


Zacznę od tego, że nie wstawiłam tutaj tego węża bezpodstawnie. W jakiś sposób mnie charakteryzuje. Oczywiście, większość czytelników skojarzy go z Harrym Potterem - nie, żeby nie był podpisany - i będą mieli słuszność. Po pierwsze, dlatego, że jest to jedna z moich pasji, po drugie, bo identyfikuję się z tym konkretnym domem. Nie z jego złą sławą, ale z prawdziwym charakterem. Prawdę mówią zresztą przytoczone wyżej słowa, autorstwa J.K. Rowling, zamieszczone w Pottermore. Aby to zrozumieć trzeba czuć podobną więź albo przynajmniej dobrze poznać jakiegoś ślizgona.

I tyle na mój temat. Nie zamierzam rozwodzić się w tym punkcie w nieskończoność, bo i tak większości to nie interesuje. Jak można się domyślić, czytam dużo. Wszystkiego po trochu - szeroko pojętą fantastykę, kryminały, thrillery, horrory, baśnie, powieści obyczajowe, beletrystykę, a także biografię. Zdarzają się magazyny, jak Nowa Fantastyka czy Coś na progu. Opowiadania również. Podobnie sytuacja ma się z mangami i anime - znam, lubię, oceniam. Nie mam uprzedzeń do żadnych tematów.

Tak, zrecenzuję każdą pozycję, która mnie zainteresuje. Wystarczy zapytać. Recenzja jednak zawsze będzie szczera i choć zawsze patrzę na dzieło w pewnym stopniu obiektywnie, nigdy nie doszukuję się w nim zalet na siłę. Co za tym idzie - komentarze z wyrzutami, obelgami, etc., pisane przez oburzonych fanów lub kogokolwiek innego nie mają na mnie żadnego wpływu.

Zawsze chętnie porozmawiam, podyskutuję na temat sprzecznych opinii i pomogę. Kontakt do mnie znajduje się wyżej. Prowadzę także fanpage, na którym zamieszczam aktualne informacje i który sprawdzam na bieżąco, więc tam również można pisać.