20 lis 2013

[Konkurs] Literacko-muzyczne święta!Zastanawiacie się zapewne, dlaczego wstawiłam wyżej okładki tych dwóch książek. Ano dlatego, że to właśnie one są nagrodą w tym, kolejnym, świątecznym konkursie. Dokładniej, jedna z nich - ta, którą zwycięzca sam sobie wybierze. Zadanie nie jest trudne, a czasu dostaniecie wystarczająco, więc mam nadzieję, że znajdą się chętni :). Będzie jednak kilka dodatkowych warunków, gdyż tego konkursu nie organizuję sama.

Regulamin:
1. Organizatorką konkursu jestem ja, tj. Himitsu z bloga nocne-szepty.blogspot.com oraz wydawnictwo Borgis. Nagrody sponsoruje firma Fitomed.
2. Nagroda to trzy egzemplarze powieści "W kajdankach namiętności" lub "Nie rób mi tego" Piotra Kołodziejczaka. Po jednym dla każdego zwycięzcy.
3. Konkurs trwa od dnia dzisiejszego [20.11.] do mikołajków [06.12.]. Wyniki ogłoszone zostaną najpóźniej tydzień po zakończeniu konkursu.
4. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przeze mnie drogą losowania.
5. W konkursie może wziąć udział każda osoba posiadająca adres korespondencyjny na terenie Polski, gdyż nie rozsyłamy nagród za granicę.
6. W przypadku wygranej należy wysłać swoje dane korespondencyjne oraz tytuł wybranej książki na adres mailowy: himitsu@vp.pl z informacją o wygranej w konkursie w przeciągu tygodnia od ogłoszenia wyników. W razie nieotrzymania przeze mnie wiadomości, zostanie wybrany kolejny zwycięzca. Następnie, dane przekażę wydawnictwu Borgis, które będzie odpowiedzialne za wysyłkę nagród. Nie powiadamiam o wygranej. Wiadomość do mnie należy wysłać z adresu mailowego, z którego korzystacie przy zgłoszeniu!
7. Zgłoszenie [wysłane na mail: himitsu@vp.pl] musi zawierać: chęć wzięcia udziału w konkursie, nick i odpowiedź na pytanie konkursowe. W temacie wiadomości należy wpisać: Literacko-muzyczne święta.

Byłoby mi miło, gdyby osoby biorące udział w konkursie, dodały mnie do kręgów, zaobserwowały bloga tudzież polubiły fanpage mój i wydawnictwa.


Pytanie konkursowe:
Widok jakiego miasta ukazuje się ok. 1 min. 40 sek. w teledysku "Nie pozwól"?

1 komentarz:

  1. Haha, kurczę to już 6 raz, jak będę odpowiadała na to samo pytanie! Ale szalejecie z tym konkursem! Ale to dobrze, może w końcu coś wygram ;) Zaraz wyślę wiadomość! :)

    OdpowiedzUsuń