12 lip 2013

[Nie-SZABLONOWO] 12-16 lipca


Jakiś czas temu, na moim fanpage'u pytałam Was o szablony. Jednakże, ponieważ wiem, że nie każdy tam zagląda, kolejny raz poruszę ten temat [a mam dobry powód].
Jak to u Was jest z szablonami? Tworzycie je sami? Bawicie się grafiką? Czy może pobieracie już gotowe layouty? Ja, niestety, nie potrafię zrobić kompletnie nic, jeśli chodzi o grafikę. Dlatego, każdy wspaniały szablon, który macie okazję widzieć na moim blogu, zawdzięczam niesamowitej szabloniarni, jaką są Zaczarowane Szablony.

Trzeba dodać, że już niedługo blog przejdzie gruntowny remont, właśnie za sprawą nowego szablonu w wykonaniu Jill [założycielki ZS].

Dlaczego o tym piszę? Jak informuje button na początku notki - Zaczarowane Szablony doczekały się swoich pierwszych urodzin! I jest to, moi drodzy, świetna okazja dla tych, którzy - tak, jak ja - nie znają się na grafice.
Od 12 do 16 lipca wszystkie szabloniarki codziennie opublikują jedną notkę. W każdej znajdzie się co najmniej 16 szablonów! Związanych z różnymi kategoriami - w których pojawiają się również książki.

Zainteresowani? Jak widzicie, potrafią stworzyć naprawdę wspaniałe dzieła, więc tych kilka dni będzie niezapomnianą imprezą!

10 komentarzy:

 1. Z ciekawości zajrzę na stronę :)
  Jednak osobiście mi to nie potrzebne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, zdecydowanie tego nie potrzebujesz ;).

   Usuń
 2. Zastanawiam się nad zmianą szablonu, więc z pewnością zajrzę tam z ciekawości. A nuż trafi się coś, co mnie zainteresuje. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja tam zawsze robię swoje szablony. Nie wiem czemu, ale za każdym razem odczuwam strach, że mnie szabloniarz nie zrozumie, a będzie mi wstyd wytknąć błąd. :D
  Ale Zaczarowane Szablony znam i muszę przyznać, że dziewczyny odwalają kawał dobrej roboty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tak, Happy(.), Ty masz niewątpliwy talent, jeśli chodzi o grafikę ;).

   Usuń
  2. Podejrzewam, że gdybyś obserwowała proces tworzenia jednego szablonu i tego, jak zmasakrowany jest kod HTML, nie napisałabyś tego z czystym sumieniem. :D

   Usuń
  3. Ależ ja wiem! I piszę to z czystym sumieniem :P. Twoje szablony zawsze mi się podobały :D.

   Usuń
  4. Miło czytać te słowa, więc dzięki Ci. :) A następny może Ci się nie spodobać, bo jest bardzo, bardzo minimalistyczny.

   Usuń
 4. Ślicznie dziękujemy za tak wspaniałe słowa :) Obiecuję, że będę czarować tak długo, aż nowy szablon przypadnie Ci do gustu. Słowo harcerza! :) Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, kochana! :)
   Jestem pewna, że Twoje czary będą wspaniałe!

   Usuń